Veido procedūros su prancūziška Guinot kosmetika


GUINOT kompanijos šūkis - oda yra gyvas organizmas! Su savo nuotaikomis ir užgaidomis, kurios kinta keičiantis sezonams ar bėgant laikui. Kad kosmetinių procedūrų rezultatai būtų įspūdingi, odą reikia aprūpinti kokybiškais aktyviaisiais komponentais, kurie patenkintų jos poreikius. Visi GUINOT produktai yra sukurti be parabenų ir GMO, todėl oda juos puikiai toleruoja.

GUINOT skaistinamoji procedūra nuo raukšlių


Procedūros metu atliekamas masažas efektyviai išlygina raukšles, naikina nuovargio ir streso pėdsakus. Rezultatas – graži, švytinti ir stangresnė oda jau po pirmo karto!

Demakiažas – veido šveitimas – jauninantis serumas – periorbitalinis (paakių zonos) masažas – skaistinamoji-priešraukšlinė veido kaukė – priešraukšlinė paburkimus mažinanti kaukė paakių zonai – odos tonizavimas – kremas veidui ir paakiams

Trukmė 75 min. Kaina 39 Eur

GUINOT drėkinamoji veido procedūra


Rekomenduojama dehidratuotai, sausai ar pavargusiai odai. Po procedūros oda taps stangri, skaisti ir pamaitinta. Tai tikras drėkinamųjų komponentų užtaisas, padedantis odai atgauti drėgmės balansą.

Demakiažas - veido šveitimas - Jauninamasis serumas - Periorbitalinis (paakių zonos) masažas - drėkinamoji ir maitinamoji veido kaukė - Priešraukšlinė paburkimus mažinanti kaukė paakių zonai - odos tonizavimas - kremas veidui ir paakiams

Trukmė 80 min. Kaina 39 Eur

GUINOT stangrinamoji veido procedūra


Atstato odos elastingumą ir stangrumą, pakelia veido ovalą, atkuria odos struktūrą. Rekomenduojama visiems odos tipams, stokojantiems stangrumo. Po procedūros oda taps stangri, skaisti ir pamaitinta.

Demakiažas - veido šveitimas - Jauninamasis drėkinantis serumas - Periorbitalinis (paakių zonos) masažas - Stangrinamoji veido kaukė - Priešraukšlinė paburkimus mažinanti kaukė paakių zonai - odos tonizavimas - kremas veidui ir paakiams

Trukmė 80 min. Kaina 39 Eur

Age summum veido procedūra


Jauninamoji veido procedūra, paveikianti giliuosius odos sluoksnius (epidermį ir dermą), atstatydama senėjimo procesų paveiktą odą.

Kam skirta? Smulkios raukšlelės ir mimikos raukšlės, tonuso sumažėjimas, papilkėjusi, gyvybingumo netekusi oda, pigmentacija.
Rezultatas. Jau po pirmos procedūros veidas atrodo keliais metais jaunesnis, raukšlių gylis sumažėja 39,7 proc.*, odos stangrumas padidėja 48,7 proc.* (*kliniškai įrodyti rezultatai.)

Grynas vit. C stimuliuoja kolageno sintezę, turi antioksidacinį poveikį, suteikia odai švytėjimo.
Hialuronas išlygina raukšleles, „užpildydamas“ odą iš vidaus.
Prokolagenas stimuliuoja kolageno sintezę ir palaiko odos tonusą ir stangrumą.

Procedūros eiga: Demakiažas – veido ir kaklo odos šveitimas – Regeneruojantis serumas su vit. C (skatina ląstelių atsinaujinimą, kovoja su laisvaisiais radikalais) – veido, kaklo ir dekoltė masažas su Jauninančiu masažiniu serumu (gerina kraujotaką, limfos nutekėjimą, gerina odos tonusą, atpalaiduoja veido raumenis) – Jauninamoji švytėjimo suteikianti veido kaukė Age Summum - kremas paakiams ir veidui

Rekomenduojamas kursas – 3-5 procedūros kas 5-7 dienas. Palaikomosios procedūros kas 3-5 mėnesius. Dėl išsamesnės informacijos ir jums tinkamiausio procedūrų kurso teiraukitės kosmetologės.

Trukmė 70 min. Kaina 45 Eur