SPA ritualai

Kūno ir sielos harmonijai


SPA ritualas "AMAZONĖS SAPNAS"

Atraskite savyje jausmingą amazonę! Pasinerkite į egzotinio tropikų dvelksmo ir atpalaiduojančių SPA malonumų pasaulį…
Atpalaiduojamasis nugaros masažas kokosų aliejumi - demakiažas - veido šveitimas - perlų kaukė.

Trukmė 70 min. Kaina 27 Eur.

Karališkoji SPA terapija nugarai

Kai reikia atokvėpio nuo darbų ar kasdienės rutinos...
Nugaros šveitimas jūros druska - atpalaiduojamasis nugaros, pečių juostos ir rankų masažas

Trukmė 45 min. Kaina 25 Eur.

SPA ritualas "AUKSO AMŽIUS"

Visą žmonijos istoriją auksas žavėjo, traukė ir skatino ieškoti amžinos grožio formulės... Atskleiskite šio ypatingo tauriojo metalo paslaptis ir Jūs! Taurusis metalas sukuria harmoniją bei balansą tarp smegenų pusrutulių. Balti smulkinti perlai suteikia spindesio odai, o šampano ekstraktas puoselėja odą, jaunina bei stabdo senėjimo procesus.
Pėdų nuvalymas karštais rankšluosčiais - atpalaiduojamasis nugaros masažas aliejumi su aukso dulkėmis - veido šveitimas su aukso šveitikliu - SPA veido masažas - kaukė su aukso kristalais

Trukmė 90 min. Kaina 42 Eur.

SPA ritualas "ŠVELNUS PRISILIETIMAS"

Atraskite kelią į harmoniją, ramybę ir atsipalaidavimą! Išbandykite atpalaiduojamąjį, kūno ir dvasios harmoniją suteikiantį kompleksą!
Atpalaiduojamasis nugaros masažas - veido šveitimas su jūriniu šveitikliu - SPA veido masažas - gėlių kaukė - plaštakų masažas maitinamuoju kremu

Trukmė 90 min. Kaina 39 Eur.

Sveikatinamasis SPA ritualas

Kai reikia atokvėpio nuo darbų ar kasdienės rutinos...

Atpalaiduojanti vonelė pėdoms su jūros druska - atpalaiduojamasis nugaros, pečių juostos ir rankų masažas - Express veido procedūra (demakiažas - veido šveitimas - veido kaukė - odos tonizavimas - kremas veidui ir paakiams)

Trukmė 80 min. Kaina 42 Eur

SPA ritualas "DAMOMS"

Puiki dovana sau ar draugei! Net 1,5 val. grožio procedūrų tikroms damoms!

Stangrinamasis-šveičiamasis probleminių zonų masažas - maitinamoji express procedūra veidui (demakiažas-šveitimas-intensyvus serumas-maitinamoji kaukė-kremas veidui ir paakiams)

Trukmė 80 min. Kaina 42 Eur

SPA ritualas "Rytų magija"

Net 1,5 val. trunkantis kūną ir protą harmonizuojantis SPA masažas su rytietiškais elementais – maloni atpalaiduojanti, stresą ir įtampą mažinanti procedūra, jungianti viso kūno masažą, veido chiromasažą ir puoselėjančią kaukę veidui. Veido ir kūno masažo derinys ypatingai harmonizuoja, kūnas pažadinamas iš sąstingio, praskaidrėja mintys.

Atpalaiduojamasis viso kūno masažas - veido šveitimas pasirinktas pagal odos tipą - SPA veido masažas - kaukė drėkinamoji, stangrinamoji, maitinamoji – pagal odos tipą -pėdų ir plaštakų masažas maitinamuoju kremu.

Trukmė 90 min. Kaina 45 Eur

Karališkasis SPA ritualas kūnui ir veidui

Karališkasis SPA ritualas paliečia mintis ir jausmus, leidžia visiškai atsipalaiduoti, pabūti su savimi, atsiriboti nuo kasdienių rūpesčių bei patirti nepakartojamą malonumą. Tai švelnios aromatų akimirkos, suteikiančios naujų jėgų, išlaisvinančios mintis nuo rutinos, pašalinančios nuovargį ir puikiai atpalaiduojančios kūną.

Atpalaiduojanti vonelė pėdoms su jūros druska - atpalaiduojamasis nugaros masažas - veido šveitimas pasirinktas pagal odos tipą - SPA veido masažas - kaukė drėkinamoji, stangrinamoji, maitinamoji – pagal odos tipą - pėdų ir plaštakų masažas maitinamuoju kremu.

Trukmė 100 min. Kaina 45 Eur

SPA ritualas "Kašmyras"

Tai pasakiškai maloni terapija, po kurios jausitės pailsėję, atsipalaidavę, jausis malonus kūno ir minčių lengvumas. O geras poilsis, kaip žinia, suteikia naują įkvėpimą!

Viso kūno masažas kvapiaisiais aliejais - veido nuvalymas - SPA veido masažas - maitinamoji kaukė veidui

Trukmė 90 min. Kaina 39 Eur

SPA ritualas "Šokoladinė vilionė"

Atpalaiduojantis viso kūno masažas dvelkiantis gurmaniškais šokolado kvapais nuramins išsiderinusias mintis, švelniai pamaitins odą ir pripildys širdį begalinio malonumo pojūčių. Veido masažas maloniai atpalaiduos veido ir galvos raumenis, o kaukė palepins Jūsų odą.

Pėdų nuvalymas karštais rankšluosčiais - šokoladinis viso kūno masažas - SPA veido masažas - šokolado kaukė veidui

Trukmė 90 min. Kaina 42 Eur .

SPA ritualas "Grоžio diena JAI"

Atpalaiduojantis ir jėgas atstatantis SPA ritualas – tarsi mažos atostogos!

Jūsų grožiui ir malonumui paruošėme: harmonizuojantį viso kūno masažą - demakiažą - veido šveitimą - aktyvaus serumo įmasažavimą - jauninamąjį veido masažą - modeliuojančią veido kaukę su jūros dumbliais - jaunystę puoselėjančią kaukę paakiams - parafino procedūrą rankoms 

Trukmė 2 val. 40 min. Kaina 65 Eur Speciali kaina 49 Eu

SPA ritualas "Spanguolių kerai"

Viliojantis prisirpusių uogų kvapas lydės Jus visos procedūros metu, po kurios Jūsų oda taps aksomo švelnumo! Kaukė su spanguolių sėklų ekstraktu – natūraliu antioksidantu – praturtins odą Omega-3 riebalų rūgštimis ir vitaminu E.

Pėdų nuvalymas – atpalaiduojantis viso kūno masažas su spanguolių aliejumi –   veido demakiažas – SPA veido masažas – spanguolių kaukė veidui – veido kremas

Trukmė 90 min. Kaina 42 Eur.